نتایج انتخابات مجلس یازدهم؛ در تهران و سراسر کشور چه کسانی به مجلس رفتند؟
وبسایت خبری - تحلیلی فرارو farau.com | @fararunews

فرارو-  یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ با رای‌گیری در ۵۵ هزار شعبه اخذ رای در سراسر ایران در ۲۰۸ حوزه انتخابیه برای انتخاب ۲۹۰ نماینده مجلس با مشارکت ۴۲.۵۷ درصدی ایرانیان برگزار شد.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور پس از اتمام شمارش آرای انتخابات دوم اسفند یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نشست خبری یک‌شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ خود با خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور با تشریح فرآیند برگزاری انتخابات، آمار مشارکت در انتخابات را ۲۴ میلیون و ۵۱۲ هزار و ۴۰۴ نفر از ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ واجد شرایط (۴۲.۵۷ درصد) اعلام کرد.

بر اساس نتایج شمارش آرای حوزه‌های انتخابیه "میانه" استان آذربایجان‌شرقی، "سمیرم" و "لنجان" استان اصفهان، "کرج، اشتهارد و فردیس" استان البرز، "دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره" استان ایلام، "اهواز، باوی، حمیدیه و کارون" استان خوزستان، "زنجان و طارم" استان زنجان، "بیجار" استان کردستان، "کرمانشاه" و "اسلام‌آباد غرب و دالاهو" استان کرمانشاه و "کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان" استان گلستان، کاندیداهای این حوزه‌ها موفق به کسب حد نصاب یک‌پنجم آرای صحیح نشده‌اند و انتخابات در این ۱۱ حوزه به مرحله دوم کشیده شده است.

همچنین در حوزه انتخابیه "تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس" که ۳۰ کرسی در مجلس دارد، نتایج نهایی در ساعت ۱۴:۲۰ امروز (یک‌شنبه ۴ اسفند) اعلام شد و لیست ائتلاف اصولگرایان با عنوان "ایران سربلند" و به سرلیستی محمدباقر قالیباف هر ۳۰ کرسی این حوزه را به خود اختصاص داد.

جداول زیر به تفکیک استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم و یا راه‌یافته به مرحله دوم را نشان می‌دهد:

*این جداول بر اساس اعلام رسمی نتایج توسط وزارت کشور، تکمیل می‌شوند.

*در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آراء در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آراء شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.

*در حوزه‌هایی که به جای تعداد آراء، از واژه "بدون آمار" استفاده شده تعداد آرای نمایندگان منتخب از سوی وزارت کشور اعلام نشده است.

نتایج انتخابات در شهرهای مختلف ایران


نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱ تبریز، آذرشهر و اسکو مسعود پزشکیان  
۲ تبریز، آذرشهر و اسکو احمدعلی رضابیگی  
۳ تبریز، آذرشهر و اسکو روح‌الله متفکر آزاد  
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو سید محمدرضا میرتاج‌الدینی  
۵ تبریز، آذرشهر و اسکو محمدحسین فرهنگی  
۶ تبریز، آذرشهر و اسکو علیرضا منادی‌سفیدان  
۷ بستان‌آباد غلامرضا نوری‌قزلجه ۱۷.۱۲۷
۸ ملکان سید علی موسوی ۲۰.۱۴۰
۹ شبستر جعفر راستی ۱۲.۵۹۶
۱۰ سراب یوسف داوودی ۲۰.۲۰۸
۱۱ میانه مهدی اسماعیلی ۱۶.۸۶۶
۱۲ میانه علی شامی (۱۱.۷۰۳) و بهنام صفایی (۱۱.۰۳۴) دور دوم
۱۳ اهر و هریس احمد محرم‌زاده‌یخفروزان ۲۹.۸۲۶
۱۴ کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند حسین حاتمی ۱۷.۶۲۵
۱۵ هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی ۱۴.۲۷۷
۱۶ بناب محمد باقری ۲۲.۵۴۴
۱۷ ورزقان الله‌ویردی دهقان ۲۲.۸۲۴
۱۸ مرند و جلفا معصومه پاشایی‌بهرام ۴۰.۲۹۴
۱۹ مراغه و عجب‌شیر علی علیزاده ۴۴.۶۹۱
 

نتایج غیر رسمی شمارش آرا در حوزه انتخابی تبریز، اسکو و آذرشهر از مجموع ۹۷۰صندوق؛

۱. پزشکیان ۱۰۰۸۹۰ رای
۲. بیگی ۹۶۰۰۰ رای
۳. متفکرآزاد ۹۳۰۰۰ رای
۴. میرتاج‌الدینی ۹۱۰۰۰ رای
۵. فرهنگی ۸۹۰۰۰ رای
۶. منادی ۷۹۰۰۰ رای
۷. سعیدی ۷۸۳۰۰ رای


نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰ ارومیه سید سلمان ذاکر ۱۳۸.۴۳۶
۲۱ ارومیه روح‌الله حضرت‌پورطلاتپه ۸۶.۹۱۰
۲۲ ارومیه وحید جلال‌زاده ۸۰.۰۹۴
۲۳ سلماس یعقوب رضازاده ۲۴ هزار ۷۶۷
۲۴ مهاباد جلال محمودزاده ۱۹ هزار ۳۰۴
۲۵ میاندوآب مهدی عیسی‌زاده ۴۳.۰۱۶
۲۶ شاهین‌دژ و تکاب حسن همتی ۱۲.۵۶۶
۲۷ نقده و اشنویه علی زنجانی‌حسنلویی ۷۸.۶۷۳
۲۸ خوی و چایپاره عادل نجف‌زاده ۶۸.۴۹۸
۲۹ پیرانشهر و سردشت کمال حسین‌پور ۳۵.۶۹۷
۳۰ بوکان انور حبیب‌زاده بوکانی ۲۶ هزار و ۹۶۵
۳۱ ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علیپور ۲۰.۱۳۰

 


نتایج انتخابات در استان اردبیل:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۲ اردبیل، نمین، نیر و سرعین علی نیکزاد ۱۱۷.۶۱۲
۳۳ اردبیل، نمین، نیر و سرعین سید کاظم موسوی ۵۹.۵۱۶
۳۴ اردبیل، نمین، نیر و سرعین صدیف بدری ۵۳.۷۰۸
۳۵ مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده ۳۲ هزار و ۲۵۴
۳۶ پارس‌آباد و بیله‌سوار عباس جهانگیرزاده ۲۴ هزار و ۷۷۲
۳۷ خلخال و کوثر سید غنی نظری‌خانقاه ۲۲.۴۸۹
۳۸ گرمی ولی اسماعیلی ۲۴ هزار و ۱۶۹

 


نتایج قطعی انتخابات در استان اصفهان:

استان اصفهان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۹ اصفهان امیرحسین بانکی‌پورفرد ۲۴۵.۶۲۹
۴۰ اصفهان عباس مقتدایی‌خوارسگانی ۲۲۸.۰۳۸
۴۱ اصفهان مهدی طغیانی ۱۸۸.۰۰۳
۴۲ اصفهان زهرا شیخی‌مبارکه ۱۷۲.۸۵۰
۴۳ اصفهان حسین میرزایی ۱۶۳.۳۷۰
۴۴ نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی ۵۷.۷۰۰
۴۵ فریدن، فریدون‌شهر و چادگان حسین محمدصالحی‌دارانی ۲۶.۹۲۰
۴۶ مبارکه پروین صالحی‌مبارکه ۱۲.۰۷۵
۴۷ اردستان سید صادق طباطبایی‌نژاد ۱۳.۲۲۹
۴۸ شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی‌دلیگانی ۶۳.۷۷۰
۴۹ شهرضا و دهاقان سمیه محمودی ۲۰.۵۴۲
۵۰ خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی ۳۶.۰۵۵
۵۱ نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۸.۵۷۰
۵۲ سمیرم رحیم کریمی (۵.۹۵۹) و اصغر سلیمی (۵.۹۰۸) دور دوم
۵۳ نطنز و بخش قمصر رحمت‌الله فیروزی‌پوربادی ۱۱.۲۵۱
۵۴ لنجان علی یوسف‌پور (۹.۵۵۸) و حسین رجایی‌ریزی(۸.۶۴۶) مرحله دوم
۵۵ کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد ۸۸.۹۴۶
۵۶ فلاورجان سید ناصر موسوی‌لارگانی ۲۶.۹۰۲
۵۷ گلپایگیان و خوانسار مسعود خاتمی  تعداد رای: ۲۱.۴۷۱

 


نتایج قطعی انتخابات در استان البرز:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۵۸ کرج، اشتهارد و فردیس مهدی عسگری ۸۷.۸۰۸
۵۹ کرج، اشتهارد و فردیس فاطمه آجورلو (۶۱.۰۵۸) و علیرضا عباسی (۵۲.۷۲۶) مرحله دوم
۶۰ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی ۴۳.۲۳۳

 


نتایج انتخابات در استان ایلام:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۱ ایلام، ایوان و چرداول علی‌اکبر بسطامی ۴۲.۲۹۶
۶۲ ایلام، ایوان و چرداول سارا فلاحی ۳۶.۹۰۹
۶۳ دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره بهزاد علیزاده (۱۸.۵۰۵) و صادق کرمی (۱۶.۳۷۲) دور دوم

 


نتایج انتخابات در استان بوشهر:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۴ کنگان، دیر و جم موسی احمدی ۳۸.۹۹۸
۶۵ دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی ۲۹.۰۵۷
۶۶ بوشهر، گناوه و دیلم عبدالکریم جمیری بدون آمار
۶۷ دشتستان ابراهیم رضایی ۳۶.۵۸۱

 


نتایج قطعی انتخابات در استان تهران:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف ۱.۲۶۵.۲۸۷
۶۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مصطفی آقامیرسلیم ۸۹۲.۳۱۸
۷۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاتهرانی ۸۶۸.۰۲۵
۷۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس الیاس نادران ۸۶۱.۹۵۶
۷۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محسن دهنوی ۸۲۹.۲۹۲
۷۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمود نبویان ۸۲۱.۲۰۳
۷۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید احسان خاندوزی ۸۰۱.۶۹۶
۷۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اقبال شاکری ۷۹۵.۲۱۱
۷۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل عمویی ۷۹۲.۹۶۴
۷۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیژن نوباوه‌وطن ۷۹۲.۵۶۵
۷۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی توانگر ۷۸۹.۹۱۳
۷۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه رهبر ۷۸۷.۴۸۵
۸۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محسن پیرهادی ۷۸۵.۴۵۰
۸۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح‌الله ایزدی‌خواه ۷۸۴.۴۵۶
۸۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری ۷۸۳.۵۴۵
۸۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح‌الامینی ۷۷۹.۴۷۹
۸۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید نظام‌الدین موسوی ۷۷۸.۶۱۸
۸۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره الهیان ۷۷۳.۲۶۳
۸۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی ۷۶۸.۱۳۹
۸۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی شریفیان ۷۶۰.۰۱۶
۸۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید رضا تقوی ۷۵۳.۳۰۷
۸۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سمیه رفیعی ۷۴۲.۹۷۵
۹۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید علی یزدی‌خواه ۷۴۲.۳۹۴
۹۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان ۷۴۰.۰۳۳
۹۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی‌پور انوری ۷۲۸.۲۳۸
۹۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه قاسمپور ۷۲۶.۰۰۷
۹۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی رضاخواه ۷۲۳.۷۲۹
۹۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره لاجوردی ۷۱۴.۹۳۱
۹۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس غلامحسین رضوانی ۷۱۱.۶۰۸
۹۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی ۶۴۲.۲۱۴
۹۸ دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد ۱۵.۸۵۶
۹۹ رباط‌کریم و بهارستان حسن نوروزی ۳۹.۴۲۹
۱۰۰ ورامین و پیشوا حسین نوش‌آبادی ۴۴.۱۷۵
۱۰۱ شهریار، قدس و ملارد حسین حق‌وردی ۱۰۸.۶۸۱
۱۰۲ پاکدشت فرهاد بشیری ۳۷.۲۲۷

 


نتایج قطعی انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۳ لردگان و خانمیرزا حسین بامیری ۳۱.۴۱۴
۱۰۴ شهرکرد، بن و سامان احود راستینه‌هفشجانی ۳۵.۸۷۹
۱۰۵ بروجن امیرقلی جعفری‌بروجنی ۱۱.۸۶۳
۱۰۶ اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه‌شلمزاری ۳۹.۸۰۹

 


نتایج قطعی انتخابات در استان خراسان جنوبی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۷ بیرجند و درمیان و خوسف حسین خسروی‌اسفزار ۷۲.۸۷۲
۱۰۸ فردوس، سرایان، طبس و بشرویه مجید نصیرایی ۳۷.۳۳۴
۱۰۹ نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی ۱۷.۳۴۱
۱۱۰ قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی ۲۱.۹۳۴

 


نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۵ مشهد و کلات نصرالله پژمان‌فر ۴۳۹.۹۴۰
۱۱۶ مشهد و کلات سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی ۳۹۷.۴۴۸
۱۱۷ مشهد و کلات جواد کریمی‌قدوسی ۳۹۴.۵۳۷
۱۱۸ مشهد و کلات محمد حسین حسین‌زاده‌بحرینی ۳۹۳.۱۳۷
۱۱۹ مشهد و کلات فاطمه رحمانی ۳۰۹.۵۱۲
۱۲۰ تربت‌جام، تایباد و باخزر جلیل رحیمی‌جهان‌آبادی ۹۸.۲۴۸
۱۲۱ کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد جواد نیک‌بین ۲۹.۴۸۷
۱۲۲ تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه محسن زنگنه ۵۶.۷۰۶
۱۲۳ چناران و طرقبه شاندیز حسین عباس‌زاده ۲۳.۳۱۶
۱۲۴ گناباد و بجستان محمد صفایی‌دلویی ۲۳.۶۰۷
۱۲۵ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب علی‌اصغر عنابستانی ۸۰.۰۲۸
۱۲۶ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب بهروز محبی‌نجم‌آبادی ۶۷.۵۸۲
۱۲۷ نیشابور و فیروزه احسان ارکانی ۷۳.۸۱۸
۱۲۸ نیشابور و فیروزه هاجر چنارانی ۴۷.۸۳۹
۱۲۹ فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه احسان قاضی‌زاده‌هاشمی ۵۶.۴۵۴
۱۳۰ قوچان و فاروج علی آذری ۴۴.۰۳۳
۱۳۱ درگز حسن رزمیان‌مقدم ۹.۱۸۴
۱۳۲ خواف و رشتخوار اکبر احمدپور ۶۳.۹۹۴

 


نتایج قطعی انتخابات در استان خراسان شمالی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۱ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان    
۱۱۲ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان    
۱۱۳ شیروان علی جدی ۲۸.۷۷۹
۱۱۴ اسفراین امان‌الله حسین‌پور ۱۹.۳۱۲

 


نتایج قطعی انتخابات در استان خوزستان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۳۳ اهواز و باوی سید کریم حسینی ۹۹.۱۰۶
۱۳۴ اهواز و باوی مجتبی یوسفی ۶۵.۹۲۳
۱۳۵ اهواز و باوی شبیب جویجری (۴۱.۲۳۷) و احمد سراج (۳۷.۹۳۴) مرحله دوم
۱۳۶ آبادان محمد مولوی ۳۵.۰۰۵
۱۳۷ آبادان مجتبی محفوظی ۲۱.۴۰۲
۱۳۸ آبادان جلیل مختار ۱۹.۸۴۲
۱۳۹ بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آغاجری ۳۰.۴۳۰
۱۴۰ رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان ۲۴.۵۱۹
۱۴۱ دزفول سید احمد آرایی ۹۹.۱۰۴
۱۴۲ شادگان مجید ناصری‌نژاد ۱۲.۰۵۵
۱۴۳ مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علیرضا ورناصری‌قندعلی ۳۷.۴۱۱
۱۴۴ اندیمشک فریدون حسنوند ۲۳.۸۲۴
۱۴۵ ایذه و باغملک عبدالله ایزدپناه ۳۳.۲۸۰
۱۴۶ شوشتر و گتوند سهراب گیلانی ۳۱.۸۵۳
۱۴۷ خرمشهر سید لفته احمدنژاد ۹.۶۳۸
۱۴۸ بهبهان و آغاجری محمد طلاآب‌زرگه ۱۸.۰۲۸
۱۴۹ دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی ۱۹.۵۸۹
۱۵۰ شوش محمد کعب‌عمیر ۲۳.۳۵۸

 


نتایج انتخابات در استان زنجان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۱ زنجان و طارم مصطفی طاهری ۵۹.۶۰۳
۱۵۲ زنجان و طارم مهدی باقری و نبی‌الله محمدی مرحله دوم
۱۵۳ ابهر، خرمدره و سلطانیه حسین‌ شجاعی‌علی‌آبادی ۱۹.۴۵۴
۱۵۴ ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید مرتضی خاتمی ۱۷.۷۶۳
۱۵۵ خدابنده سید البرز حسینی ۳۰.۸۵۲

-


نتایج قطعی انتخابات در استان سمنان: 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۶ شاهرود علی اصغر خانی ۳۴.۰۸۳
۱۵۷ سمنان، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو ۳۲.۴۱۱
۱۵۸ دامغان علی‌اکبر علیزاده‌برمی ۱۱.۰۲۱
۱۵۹ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری ۱۳.۱۳۰

 


نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۰ زاهدان حسینعلی شهریاری ۶۵.۰۴۲
۱۶۱ زاهدان فداحسین مالکی ۶۳.۲۷۷
۱۶۲ زابل، زهک و هیرمند محمد سرگزی ۷۶.۶۸۴
۱۶۳ زابل، زهک و هیرمند حبیب‌الله دهمرده ۶۴.۳۱۴
۱۶۴ چابهار، نیک‌شهر و کنارک معین‌الدین سعیدی ۹۰.۸۶۳
۱۶۵ خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین اسماعیل حسین‌زهی ۴۳.۱۴۸
۱۶۶ ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار عبدالناصر درخشان ۹۵.۸۹۶
۱۶۷ سراوان، سیب، سوران و زابلی ملک فاضلی ۴۳.۵۳۰

 


نتایج انتخابات در استان فارس: 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۸ شیراز و زرقان علیرضا پاک‌فطرت ۱۹۳.۷۹۰
۱۶۹ شیراز و زرقان روح‌الله نجابت ۱۲۲.۸۰۷
۱۷۰ شیراز و زرقان جعفر قادری ۱۱۶.۶۸۴
۱۷۱ شیراز و زرقان ابراهیم عزیزی ۱۱۴.۳۲۹
۱۷۲ داراب و زرین‌دشت محمدجواد عسگری ۵۰.۹۷۹
۱۷۳ سروستان، کوار و خرامه عبدالعلی رحیمی‌مظفری ۳۷.۷۷۱
۱۷۴ مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد جلال رشیدی‌کوچی ۳۲.۴۶۹
۱۷۵ لارستان، خنج و گراش حسین حسین‌زاده ۲۸.۳۹۹
۱۷۶ فسا حجت‌الله فیروزی ۳۲.۳۱۹
۱۷۷ جهرم محمدرضا رضایی‌کوچی ۳۹.۹۴۰
۱۷۸ آباده و بوانات رحیم زارع ۲۶.۳۰۶
۱۷۹ نی‌ریز و استهبان فرهاد طهماسبی ۲۸.۸۴۷
۱۸۰ ممسنی و رستم مجید انصاری ۵۰.۰۰۸
۱۸۱ اقلید مسلم صالحی ۱۴.۵۸۰
۱۸۲ فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین محمدمهدی فروردین ۲۹.۶۶۱
۱۸۳ کازرون فریدون عباسی‌دوانی ۲۷.۹۱۹
۱۸۴ لامرد و مهر سید موسی موسوی ۳۷.۷۳۶
۱۸۵ سپیدان محسن علیزاده ۲۲.۵۳۴

 


نتایج انتخابات در استان قزوین:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۸۶ قزوین، آبیک و البرز فاطمه محمدبیگی ۱۰۸.۹۲۴
۱۸۷ قزوین، آبیک و البرز لطف‌الله سیاه‌کلی ۸۳.۵۵۵
۱۸۸ تاکستان رجب رحمانی ۲۶.۰۴۵
۱۸۹ بوئین‌زهرا روح‌الله عباسپور ۳۷.۵۸۹

 


نتایج انتخابات در استان قم:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۰ قم احمد امیرآبادی‌فراهانی ۲۱۸.۳۱۵
۱۹۱ قم مجتبی ذوالنوری ۲۰۴.۷۵۸
۱۹۲ قم علیرضا زاکانی ۱۹۰.۴۲۲

 


نتایج انتخابات در استان کردستان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۳ سنندج و دیواندره سید مهدی فرشادان ۳۵.۷۱۶
۱۹۴ سنندج و دیواندره محسن فتحی ۳۲.۵۱۸
۱۹۵ بیجار حمدالله کریمی (۶.۸۴۷) و علیرضا زندیان (۵.۸۳۷) دور دوم
۱۹۶ سقز و بانه بهزاد رحیمی ۳۴.۴۳۹
۱۹۷ قروه و دهگلان پرویز اوسطی ۱۷.۱۹۶
۱۹۸ مریوان و سروآباد شیوا قاسمی‌پور ۸.۵۲۸

 


نتایج انتخابات در استان کرمان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۹ کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی‌داورزنی ۱۳۰.۱۹۵
۲۰۰ کرمان و راور محمدمهدی زاهدی ۹۰.۷۱۴
۲۰۱ رفسنجان و انار حسین جلالی ۵۳.۷۸۸
۲۰۲ زرند و کوهبنان عفت شریعتی‌کوهبنانی ۴۴.۴۵۳
۲۰۳ کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی ۱۰۵.۱۴۷
۲۰۴ سیرجان و بردسیر حسن پوربیگلری ۴۸.۸۶۴
۲۰۵ جیرفت ذبیح‌الله اعظمی‌ساردویی ۵۳.۲۰۲
۲۰۶ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی ۷۹.۳۹۲
۲۰۷ شهر بابک مصطفی رضاحسینی‌قطب‌آبادی ۱۳.۳۵۰
۲۰۸ بافت، رابر و ارزوئیه صمدالله الله‌محمدی ۱۸.۰۰۲

 


نتایج قطعی انتخابات در استان کرمانشاه:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰۹ کرمانشاه عبدالرضا مصری ۹۵.۰۶۱
۲۱۰ کرمانشاه محمد رشیدی ۵۷.۱۷۰
۲۱۱ کرمانشاه سلطان محمدی‌بابازیدی (۴۰.۱۵۷) و ابراهیم عزیزی (۳۹.۴۹۵) مرحله دوم
۲۱۲ کنگاور، صحنه و هرسین علی رضایی ۳۶.۰۶۶
۲۱۳ اسلام‌آباد غرب و دالاهو
مجتبی بخشی‌پور (۱۴.۳۴۹) و نادر نادری (۱۳.۱۲۷) مرحله دوم
۲۱۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری ۲۷.۸۰۱
۲۱۵ سنقر سید جواد حسینی‌کیا ۱۰.۹۳۵
۲۱۶ پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر آرش زره‌تن‌لهونی ۳۰.۶۱۶

 


نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویر احمد:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۱۷ کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده سید محمد موحد ۷۵.۸۵۱
۲۱۸ گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون ۳۸.۳۵۲
۲۱۹ بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر ۶۶.۵۹۹

 


نتایج انتخابات در استان گلستان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۰ گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی ۵۳.۱۰۰
۲۲۱ گرگان و آق‌قلا غلامرضا منتظری ۴۰.۸۹۳
۲۲۲ مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش رضا آریان‌پور ۴۲.۹۴۷
۲۲۳ آزادشهر و رامیان غلامعلی کوهساری ۳۸.۶۱۵
۲۲۴ گنبد کاووس امامقلیچ شادمهر ۳۱.۸۲۶
۲۲۵ علی‌آباد رحمت‌الله نوروزی ۳۵.۹۰۷
۲۲۶ کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان عبدالجلال ایری (۲۱.۲۰۶) و رجب محمدآبادی (۱۴.۹۸۳) مرحله دوم

 


نتایج انتخابات در استان گیلان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۷ رشت جبار کوچکی‌نژاد ۵۰.۶۸۵
۲۲۸ رشت سید علی آقازاده‌دافساری ۴۷.۰۵۷
۲۲۹ رشت محمدرضا احمدی ۳۳.۹۹۲
۲۳۰ لنگرود پرویز محمدنژاد قاضی‌محله ۲۲۶۳۳
۲۳۱ رودبار مهرداد گودرزوندچگینی ۱۶.۱۹۹
۲۳۲ بندر انزلی احمد دنیامالی ۱۶.۷۳۵
۲۳۳ صومعه‌سرا کاظم دلخوش‌اباتری ۲۸.۱۷۶
۲۳۴ رودسر و املش محمد صفری‌ملک‌میان ۲۵.۴۷۴
۲۳۵ تالش و رضوان‌شهر حسن محمدیاری ۳۰.۸۲۷
۲۳۶ فومن و شفت خلیل بهروزی‌فر ۴۷.۸۵۱
۲۳۷ آستانه اشرفیه محمدعلی رمضانی‌دستک ۱۳.۹۴۸
۲۳۸ لاهیجان رسول فرخی‌میکال ۱۸.۶۲۰
۲۳۹ آستارا غلامرضا مرحبا ۱۴.۸۳۴

 


نتایج انتخابات در استان لرستان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۰ خرم‌آباد و دوره مرتضی محمودوند ۴۳.۸۳۴
۲۴۱ خرم‌آباد و دوره مهرداد ویس‌کرمی ۳۸.۰۷۷
۲۴۲ بروجرد عباس گودرزی ۴۹.۱۷۰
۲۴۳ بروجرد فاطمه مقصودی ۱۷.۸۹۱
۲۴۴ الیگودرز محمد خدابخشی ۲۹.۳۸۱
۲۴۵ دلفان و سلسله یحیی ابراهیمی ۲۹.۴۴۶
۲۴۶ دورود و ازنا حسین گودرزی ۲۸.۴۳۰
۲۴۷ پلدختر سید حمیدرضا کاظمی ۲۵.۶۸۹
۲۴۸ کوهدشت محمدرضا مبلغی
۶۲.۰۵۵

 


نتایج انتخابات در استان مازندران:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۹ ساری و میاندرود منصورعلی زارعی‌کیاپی ۶۶.۲۲۵
۲۵۰ ساری و میاندرود علی بابایی‌کارنامی ۴۲.۰۲۶
۲۵۱ قائمشهر، سوادکوه و جویبار کیوان مرادیان‌کوچکسرایی ۶۱.۹۸۰
۲۵۲ قائمشهر، سوادکوه و جویبار کمال علی‌پورخنکداری ۵۷.۸۲۳
۲۵۳ نوشهر و چالوس محمدعلی محسنی‌بندپی ۲۴.۰۹۲
۲۵۴ نور و محمودآباد ولی‌الله فرزانه ۳۵.۳۴۷
۲۵۵ بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی‌اندراتی ۵۷.۹۴۵
۲۵۶ بابل علی کریمی‌فیروزجایی ۵۳.۵۶۹
۲۵۷ بابل مهدی سعادتی بیشه‌سرس ۵۰.۷۲۳
۲۵۸ بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده ۳۰.۴۳۰
۲۵۹ آمل رضا حاجی‌پور ۵۷.۹۵۱
۲۶۰ تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سید شمس‌الدین وهابی ۴۴.۹۷۳

 


نتایج انتخابات در استان مرکزی:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۱ اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی ۷۶.۳۸۷
۲۶۲ اراک، کمیجان و خنداب محمدحسن اصغری ۵۴.۹۷۹
۲۶۳ خمین علیرضا نظری ۱۵.۱۵۷
۲۶۴ محلات و دلیجان علیرضا سلیمی ۱۰.۴۷۱
۲۶۵ تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال‌خانی ۱۳.۷۵۲
۲۶۶ شازند محمود احمدی‌بیغش ۲۴.۴۵۲
۲۶۷ ساوه و زرندیه محمد سبزی ۲۷.۵۴۴

 


نتایج قطعی انتخابات در استان هرمزگان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۸ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر احمد مرادی ۱۶۷.۰۸۴
۲۶۹ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر محمد آشوری‌تازیانی ۹۳.۸۴۲
۲۷۰ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر منصور آرامی ۸۷.۸۷۰
۲۷۱ بندر لنگه، بستک و پارسیان احمد جباری ۳۰.۷۰۲
۲۷۲ میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد حسین رئیسی ۱۰۳.۴۷۰

 


نتایج قطعی انتخابات در استان همدان:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۷۳ همدان و فامنین حمیدرضا حاجی‌بابایی ۹۵.۷۲۷
۲۷۴ همدان و فامنین احمدحسین فلاحی ۴۸.۲۴۶
۲۷۵ ملایر احد آزادی‌خواه ۳۶.۴۷۸
۲۷۶ ملایر هادی بیگی‌نژاد ۲۲.۰۶۲
۲۷۷ بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری ۳۶.۸۸۴
۲۷۸ رزن و درگزین حسن لطفی ۱۹.۸۶۵
۲۷۹ نهاوند علیرضا شهبازی ۱۸.۵۷۸
۲۸۰ اسدآباد کیومرث سرمدی‌واله ۲۶.۱۱۱
۲۸۱ تویسرکان محمدمهدی مفتح ۱۶.۲۵۸

 


نتایج انتخابات در استان یزد:

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۲ یزد، اشکذر و ندوشن محمدصالح جوکار ۱۰۵.۵۴۹
۲۸۳ اردکان محمدرضا دشتی‌اردکانی ۱۸.۸۴۸
۲۸۴ مهریز و بافق محمدرضا صباغیان‌بافقی ۲۶.۸۶۵
۲۸۵ تفت و میبد سید جلیل میرمحمدی‌میبدی ۲۰.۲۸۶
 

اقلیت‌های مذهبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۶ زرتشتیان اسفندیار اختیاری کسنویه‌یزد ۳.۴۶۸
۲۸۷ آشوریان و کلدانی همایون سامه‌یح نجف‌آبادی ۱.۲۶۱
۲۸۸ مسیحیان ارمنی جنوب ایران روبرت بگلریان ۱.۱۵۸
۲۸۹ ارامنه شمال شاوردیان ۵.۲۷۵
۲۹۰ کلیمیان شارلی انویه‌تکیه ۱.۰۷۱
 

این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۱۶:۴۰ یک‌شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.